Przejdź do treści

Z Wiewiórkami dla dobra pszczół: MFO dba o środowisko

Załoga MFO wzięła udział w niecodziennym wydarzeniu. Przy wsparciu grupy Wiewiórki z teresińskiego przedszkola Leśna Akademia, pracownicy stali się posiadaczami tysiąca torebek nasionek mieszanek miododajnych roślin. Wszyscy obiecali zasadzić kwiaty w ogródkach swoich i bliskich. Tym samym włączyliśmy się w walkę na rzecz ochrony pszczół, a z nimi całego środowiska naturalnego i siebie samych.

Naszej firmie bliskie są wszelkie działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Wiemy doskonale, jak ogromną rolę w jego rozwoju pełnią pszczoły. To dzięki nim, a ściślej dzięki zapylaniu przez nie roślin, możemy cieszyć się corocznymi plonami owoców i warzyw, pięknem i zdrowiem zieleni. Mając powyższe na uwadze, postanowiliśmy zaangażować naszych pracowników w ochronę pszczół. Wszyscy wykazali się ogromną świadomością tematu i zaangażowaniem. Tysiąc paczuszek mieszanek miododajnych roślin, do posadzenia w przydomowych ogródkach, rozeszło się w zasadzie w okamgnieniu.

Jednocześnie bardzo dziękujemy za wsparcie grupie Wiewiórki z przedszkola Leśna Akademia z Teresina, która własnoręcznie zrobiła i użyczyła naszej firmie piękny, ekologiczny ul. Stanowił on niezwykle sympatyczny i atrakcyjny punkt naszej propszczelarskiej akcji.