Przejdź do treści
 • Owocowy piątek w firmie MFO
  Owocowe Piątki w MFO

  Owocowa energia na koniec tygodnia pracy, nasi lokalni sadownicy słyną z najsmaczniejszych jabłek, z przyjemnością wspieramy ich produkt jednocześnie dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników… SMACZNEGO 

 • konkurs kulinarny
  Konkurs Kulinarny - Fotorelacja

  Wczoraj odbył się konkurs kulinarny z okazji 100-rocznicy odzyskania Niepodległości, organizowany przez Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie, objęty patronatem Starosty Sochaczewskiego. 

 • MFO Liderem Rynku Stolarki Okiennej 2018
  MFO Liderem Rynku Stolarki 2018

  Podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 18 października 2018 na PGE Narodowym odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów Liderom Rynku Stolarki. Analitycy z Centrum Analiz Branżowych wskazali, która firma zakończyła rok z największą sprzedażą w swoim segmencie.

 • Warsztaty o współpracy biznesu z Kampinoskim Parkiem Narodowym
  Warsztaty o współpracy biznesu z Kampinoskim Parkiem Narodowym

  Jak zaangażować swoją firmę w ochronę przyrody?

 • Konkurs Kulinarny na 100 lecie odzyskania Niepodległości

  Z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległosci Zespół Szkół im Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie organizuje konkurs kulinarny pod hasłem "O mój rozmarynie rozwijaj się" nawiązujący do tradycji kulinarnych ziem polskich zaboru pruskiego, rosyjskiego, austriackiego lub Księstwa Warszawskiego. 

 • Marcin Kosowski - znowu mistrzem
  Marcin Kosowski - znowu mistrzem!

  MFO kibicuje i wspiera ludzi z pasją! Wśród nas pracuje prawdziwy mistrz: Marcin "tasak" Kosowski (67,5kg) zajmuje I miejsce na Mistrzostwach Polski XPC w Trójboju Siłowym w Łukowie wyciskając na ławeczce 142,5kg! Gratulujemy wygranej i kibicujemy w zdobywaniu kolejnych mistrzostw. 

 • Jubileusz 15-lecia pracy w MFO
  Jubileusz 15-lecia pracy w MFO

  W tym miesiącu kolejni pracownicy obchodzą 15-lecie pracy w MFO. Wspólnie pamiętamy trudne początki powstawania firmy i dumnie patrzymy na obecny jej rozwój. Serdecznie dziękujemy Pawłowi Bechcickiemu i Marcinowi Pasińskiemu za wytrwałość i zaangażowanie.