Przejdź do treści
 • Poland Business Run 2019
  Poland Business Run 2019

  Na początku września reprezentacja pracowników MFO dumnie rywalizowała w  największym charytatywnym biegu biznesowym Poland Business Run w Warszawie. Celem wydarzenia jest pomoc i wsparcie dla osób po amputacjach.

 • Wizyta dzieci w MFO
  Wizyta dzieci w MFO

  W dniu 6 czerwca br. mieliśmy niebywałą przyjemność gościć u siebie dzieci ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 13 im. Lotników Amerykańskich w Warszawie. Ideą wizyty było pokazanie dzieciom jak wygląda działalność dużej firmy produkcyjnej.

 • Turniej Dzikich Drużyn
  MFO z pucharem

  18 maja w Sochaczewie odbył się jeden z największych turniejów piłkarskich na Mazowszu "XIX Turniej Dzikich Drużyn", którego MFO S.A. było jednym z głównych sponsorów.

 • sadzenie drzewek
  Sadzimy brzozowe drzewka

  MFO bardzo chętnie podejmuje się wszelakich akcji proekologicznych służących naszemu środowisku i najbliższemu otoczeniu. W połowie marca grupa pracowników MFO pod okiem leśniczych wzięła udział w sadzeniu drzewek w lesie w miejscowości Czerwonka Parcel. 

 • diamenty forbesa 2019
  Diamenty Forbesa 2019

  MFO po raz kolejny wśród liderów polskiej przedsiębiorczości, w zestawieniu "Diamentów Forbesa 2019" zajęliśmy 23 miejsce na Mazowszu i 57 w kraju w kategorii największych firm.

 • Kurs pierwszej pomocy w MFO
  Kurs pierwszej pomocy w MFO

  Dbałość o bezpieczeństwo pracowników, Klientów, osób odwiedzających naszą firmę jest jedną z kluczowych zasad naszego postępowania. Wiedząc, że w sytuacji zagrożenia, życia i zdrowia kluczowe są pierwsze minuty.

 • Spotkanie MFO z Radą Gminy Sochaczew
  Spotkanie MFO z Radą Gminy Sochaczew

  Współpraca z lokalną społecznością i jej przedstawicielami, jest jednym z naszych kluczowych założeń. „Z Sochaczewa dla Sochaczewa” pod tym hasłem w dniu 6 Lutego odbyło się  spotkanie przedstawicieli firmy z Radą Gminy Sochaczew.