Przejdź do treści
 • Otwarcie nowego budynku socjalno-biurowego

  Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku socjalno-biurowego, kolejnej udanej inwestycji pod hasłem 'Rozwijamy się dla Was'.

 • Mecz reprezentacji pracowników MFO

  Do boju MFO! Trenujemy przed Mundialem 2018. Reprezentacja pracowników biurowych starła się z reprezentacją pracowników produkcji.

  Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący, co potwierdza wynik 12:3 dla pracowników biurowych – brawo Wy!

 • Jubileusz 15-lecia pracy zawodowej

  Jaki jest według Richarda Bransona Klucz do sukcesu w biznesie?: "ludzie, ludzie, ludzie".

  W MFO S.A. myślimy podobnie :)

  Dbamy o naszych Pracowników, doceniamy ich ciężką pracę i stwarzamy warunki do zawodowego rozwoju – w zamian dostajemy zaangażowanie i lojalność. 

 • Światowy Dzień Ziemi - udane sprzątanie lasu

  MFO w sposób najbardziej właściwy ochodziło Światowy Dzień Ziemi. W piątek 20 kwietnia  wspólnymi siłami pracowników firmy wysprzątaliśmy pobliski las z zalegających głownie przy leśnych ścieżkach śmieci.

 • MFO potwierdza swoją jakość certyfikatem ISO 9001:2015

  Z dumą informujemy, że firma MFO po raz kolejny otrzymała certyfikat potwierdzający utrzymywanie przez naszą firmę wysokich wymagań normy:

 • MFO żyje Świętem Ziemi! Wiosenne porządki w naszym lesie

  MFO pragnie włączyć się w obchody Światowego Dnia Ziemi i planuje posprzątać najbliższy swojej siedzibie lasek, a jeśli wystarczy sił i ochotników, również las w Czerwonce Parceli. Warto przyłączyć się do akcji, a to ze względu na atrakcyjną nagrodę.

 • Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego
  Uczniowie technikum odwiedzają MFO

  W dniu dzisiejszym odwiedziła nas 3 klasa technikum kierunek technik mechanik z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie "Osiemdziesiątka". Bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom za zainteresowanie i poznanie z bliska jak działa nasza firma.