Przejdź do treści
 • Kurs pierwszej pomocy w MFO
  Kurs pierwszej pomocy w MFO

  Dbałość o bezpieczeństwo pracowników, Klientów, osób odwiedzających naszą firmę jest jedną z kluczowych zasad naszego postępowania. Wiedząc, że w sytuacji zagrożenia, życia i zdrowia kluczowe są pierwsze minuty.

 • Spotkanie MFO z Radą Gminy Sochaczew
  Spotkanie MFO z Radą Gminy Sochaczew

  Współpraca z lokalną społecznością i jej przedstawicielami, jest jednym z naszych kluczowych założeń. „Z Sochaczewa dla Sochaczewa” pod tym hasłem w dniu 6 Lutego odbyło się  spotkanie przedstawicieli firmy z Radą Gminy Sochaczew.

 • MFO na targach BAU2019
  MFO na targach BAU2019

  Za nami międzynarodowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2019, które odbyły się 14-19 stycznia 2019 w Monachium.

 • Mikołajki 2018 w MFO
  Mikołajki dla dzieci w MFO

  W ubiegłą sobotę odbyły się przepełnione atrakcjami Mikołajki dla dzieci wszystkich pracowników MFO.

 • Owocowy piątek w firmie MFO
  Owocowe Piątki w MFO

  Owocowa energia na koniec tygodnia pracy, nasi lokalni sadownicy słyną z najsmaczniejszych jabłek, z przyjemnością wspieramy ich produkt jednocześnie dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników… SMACZNEGO 

 • konkurs kulinarny
  Konkurs Kulinarny - Fotorelacja

  Wczoraj odbył się konkurs kulinarny z okazji 100-rocznicy odzyskania Niepodległości, organizowany przez Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie, objęty patronatem Starosty Sochaczewskiego. 

 • MFO Liderem Rynku Stolarki Okiennej 2018
  MFO Liderem Rynku Stolarki 2018

  Podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 18 października 2018 na PGE Narodowym odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów Liderom Rynku Stolarki. Analitycy z Centrum Analiz Branżowych wskazali, która firma zakończyła rok z największą sprzedażą w swoim segmencie.