Przejdź do treści
 • inwestycja budowlana
  Inwestycja budowlana

  W wyniku postępowania ofertowego został wyłoniony Generalny Wykonawca dla inwestycji budowlanej która dotyczy zwiększenia mocy wytwórczych poprzez budowę nowego zakładu produkcyjnego w Boryszewie.

  21 marca 2024 podpisaliśmy w tej sprawie umowę z firmą Atlas Ward.

 • MFO na warsztatach w Dobroplast
  MFO na warsztatach w Dobroplast

  Przedstawiciele firmy MFO mieli przyjemność uczestniczyć Warsztatach Stali Zbrojeniowej VAVE organizowanych przez Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o. o. na zaproszenie pana Krzysztofa Matczyńskiego reprezentującego firmę DOVISTA Polska Sp. z o.o.

 • MFO Liderem Rynku Stolarki na 2023
  MFO Liderem Rynku Stolarki na 2023

  Podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki miało miejsce ważne dla branży wydarzenie. Była to Gala Liderów Rynku Stolarki 2023, która tak jak Forum odbyła się w ekskluzywnych wnętrzach Hotelu Windsor w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim.

 • MFO na liście największych firm przemysłowych
  MFO na liście największych firm przemysłowych

  Zajęliśmy 306 miejsce na liście 1000 największych firm przemysłowych w Polsce magazynu gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu WNP.PL

  Szczegółowy raport:

  www.wnp.pl

   

 • Profile HDG cynkowane ogniowo
  Profile HDG cynkowane ogniowo

  Przedstawiamy Państwu nasze Profile HDG (Hot Dip Galvanized) produkowane zgodnie z normą PN-EN ISO 1461, profile cynkowane ogniowo najbardziej trwałą i żywotną powłoką charakteryzującą się wysoką odpornością przed rdzą i korozją.

 • instalacja fotowoltaiczna
  Realizacja konstrukcji Farmy Fotowoltaicznej

   #ChwalimySię realizacją konstrukcji do farmy fotowoltaicznej o mocy ok 1MWp w całości wyprodukowanej przez MFO.

 • profile bramowe, stalowe prowadnice do bram przesuwnych
  Nowy produkt w ofercie: Profile Bramowe

  Przedstawiamy Państwu naszą nowość: PROFILE BRAMOWE wykorzystywane są do budowy drzwi i bram przesuwnych a ich charakterystyczną cechą jest wysoka podatność na obróbkę i cięcie. Są to elementy półzamknięte i stanowią podstawę konstrukcji bram, drzwi i elementów ruchomych ogrodzeń.