Przejdź do treści

Wizyta dzieci w MFO

W dniu 6 czerwca br. mieliśmy niebywałą przyjemność gościć u siebie dzieci ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 13 im. Lotników Amerykańskich w Warszawie. Ideą wizyty było pokazanie dzieciom jak wygląda działalność dużej firmy produkcyjnej. Nasi mali goście wysłuchali uważnie prezentacji przygotowanej przez Pana Prezesa Tomasza Mirskiego zadając jednocześnie wiele ciekawych pytań.

Następnie podzieleni na dwie grupy, pod opieką pracowników firmy rozpoczęło się zwiedzanie hal produkcyjnych. Dzieci miały możliwość wsiąść do kilku, specjalnie na tą okazję przygotowanych pojazdów i poczuć się przez chwilę jak prawdziwy kierowca TIR’a lub operator wózka widłowego.

Z dużym zainteresowaniem przyglądały się procesom produkcyjnym, dowiedziały się jak i z czego powstają profile stalowe, jak są dostarczane i transportowane dalej do klientów na całym świecie.

Druga grupa w tym czasie brała udział w warsztatach, które miały na celu pokazać uczniom jak ważna jest współpraca i wzajemna komunikacja w realizacji wyznaczonych celów i pokonywaniu zaistniałych problemów.

Na koniec wizyty dział projektowy przygotował dzieciom kolejną atrakcję, wycinanie w technologii laserowej zaprojektowanego w technologii Autocad wcześniej zadanego kształtu. Wycięte laserowo profile stalowe zostały wręczone na pamiątkę wizyty w MFO.

Patrząc po uśmiechniętych twarzach możemy śmiało stwierdzić, że wycieczka się udała i podobała, bardzo dziękujemy wszystkim dzieciakom za odwiedziny i opiekunom za zorganizowanie wizyty.

Do zobaczenia 😊