Przejdź do treści

Mikołajki dla dzieci w MFO

W ubiegłą sobotę odbyły się przepełnione atrakcjami Mikołajki dla dzieci wszystkich pracowników MFO. W otoczeniu przepięknych świątecznych dekoracji na naszych milusińskich czekały dmuchańce do skakania i zjeżdżania, strefa pracy twórczej, gdzie wspólnie z wesołą drużyną Świętego Mikołaja dzieci tworzyły świąteczne ozdoby, które mogły później zabrać do domu i udekorować własną choinkę. W ogródku animacyjnym dzieciaki mogły sprawdzić swoje konstrukcyjne umiejętności w budowaniu z klocków, w strefie multimedialnej przenieść się do wirtualnego świata za pomocą gogli VR.

Pełna pomysłów drużyna elfów i pomocników Mikołaja wymyślała rożnego rodzaju gry i zabawy dla tych nieco starszych, angażując rodziców i dzieci do wspólnej zabawy, na uczestników czekały fajne nagrody i niespodzianki. Dużą popularnością cieszyła się Foto-budka, zrobienie szalonego zdjęcia z wykorzystaniem różnego rodzaju gadżetów do przebrania, okazało się świetną rodzinną pamiątką tego wesołego dnia.

Kulminacyjnym punktem imprezy była niecierpliwie wyczekiwana wizyta Świętego Mikołaja. Rozdane przez niego prezenty dopełniły nieschodzący uśmiech dzieci a wspólne zdjęcie z Mikołajem na długo pozostanie dowodem na świetną zabawę i udany dzień.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

Naszym pracownikom i ich rodzinom życzymy Wesołych Świąt.