Przejdź do treści

MFO żyje Świętem Ziemi! Wiosenne porządki w naszym lesie

MFO pragnie włączyć się w obchody Światowego Dnia Ziemi i planuje posprzątać najbliższy swojej siedzibie lasek, a jeśli wystarczy sił i ochotników, również las w Czerwonce Parceli. Warto przyłączyć się do akcji, a to ze względu na atrakcyjną nagrodę. Będzie to świadomość i satysfakcja z czystości przyrody otaczającej siedzibę firmy, a także pyszny poczęstunek, szczególnie smakujący po wysiłku na świeżym powietrzu.

MFO żyje Świętem Ziemi! "Wiosenne porządki w naszym lesie". Zarząd firmy wspólnie z głównym organizatorem i promotorem tego wydarzenia Panem Konradem Sobańskim, serdecznie zaprasza chętnych do udziału!

W ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi, który przypada w niedzielę 22 kwietnia, MFO postanowiło zorganizować akcję "Wiosenne porządki w naszym lesie". Załoga firmy, licząc na jak największy udział w wydarzeniu pracowników, pragnie oczyścić ze śmieci, i to bardzo dokładnie, lasek sąsiadujący z jej siedzibą. Akcja organizowana jest z udziałem Leśnictwa Zakrzew Nadleśnictwa Radziwiłłów, reprezentowanego przez leśniczego Jana Szczurka. Jej początek zaplanowano na piątek 20 kwietnia, godzinę 14.00. A na miłe zwieńczenie tego absolutnie potrzebnego naszej przyrodzie wysiłku, wszystkich  zapraszamy na pyszny poczęstunek w Leśnym Uroczysku. 

Ze względów organizacyjnych, bardzo prosimy o złożenie, bezpośrednio do Pana Konrada Sobańskiego, deklaracji udziału w tym wydarzeniu, do poniedziałku 9 kwietnia.