Przejdź do treści
Lider Rynku Stolarki 2020

MFO Liderem Rynku Stolarki na 2020

To już 14 rok z rzędu jak MFO S.A. potwierdza swoją stabilną pozycję Lidera Rynku Stolarki. Centrum Analiz Branżowych po zbadaniu wyników sprzedaży przedsiębiorstw branży stolarki budowlanej  zakwalifikował naszą firmę do liderów segmentu wzmocnień na rok 2020.


To ważne branżowe wyróżnienie potwierdza słuszność inwestycji w ciągły rozwój naszej firmy (w tym roku rozpoczęliśmy uruchamianie nowoczesnej maszyny do produkcji kształtowników zamkniętych metodą indukcji elektromagnetycznej), wdrażania najnowszych technologii z dziedziny Industry 4.0 do optymalizacji procesu produkcji zarówno na etapie jej wczesnego przygotowania, obsługę klienta, aż po końcową realizację i dostarczanie produktu w najlepszej jakości i w najkrótszym czasie.


Niezachwiana pozycja Lidera Rynku Stolarki zapewnia naszym obecnym i nowym klientom stabilność realizacji zamówień i przyczynia się do sukcesywnego zwiększania ekspansji na rynkach zagranicznych.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Klientom i Pracownikom za zaufanie, ten sukces jest naszym wspólnym osiągnięciem. 


Dziękujemy.
Zarząd MFO S.A.