Przejdź do treści

Cały zysk inwestujemy w rozwój

Najważniejszym założeniem naszej firmy jest konsekwentnie realizowana strategia rozwoju, w ramach której cały zysk wydajemy na kolejne, wpisane do planu inwestycje.

W latach 2016 – 2018 MFO zainwestowało kolejnych blisko 40 milionów PLN w unowocześnianie i rozbudowę parku maszynowego, wykup gruntów umożliwiających dalszą rozbudowę bazy oraz w budowę kolejnej hali produkcyjnej, a wreszcie w zaprojektowanie i wzniesienie reprezentacyjnego biurowca, który zdecydowanie podniósł nie tylko prestiż firmy, ale i komfort pracy załogi. 

Od 2017 roku do 2020 datuje się kolejny cykl inwestycyjny i kolejne 38,5 miliona złotych wydanych na rozwój. W ramach tego cyklu właśnie wykańczane jest zaplecze socjalne dla pracowników z przestronnymi szatniami, prysznicami i stołówką. Baza produkcyjna wzbogaciła się o następną halę, a w planach jest budowa kolejnej. Licząc się z dyskomfortem mieszkańców najbliżej sąsiadujących z zakładem, firma postarała się też o zieloną ścianę akustyczną, znacznie wyciszającą odgłosy produkcji.