Przejdź do treści
 • Jubileusz 15-lecia pracy zawodowej

  Jaki jest według Richarda Bransona Klucz do sukcesu w biznesie?: "ludzie, ludzie, ludzie".

  W MFO S.A. myślimy podobnie :)

  Dbamy o naszych Pracowników, doceniamy ich ciężką pracę i stwarzamy warunki do zawodowego rozwoju – w zamian dostajemy zaangażowanie i lojalność. 

 • Światowy Dzień Ziemi - udane sprzątanie lasu

  MFO w sposób najbardziej właściwy ochodziło Światowy Dzień Ziemi. W piątek 20 kwietnia  wspólnymi siłami pracowników firmy wysprzątaliśmy pobliski las z zalegających głownie przy leśnych ścieżkach śmieci.

 • MFO potwierdza swoją jakość certyfikatem ISO 9001:2015

  Z dumą informujemy, że firma MFO po raz kolejny otrzymała certyfikat potwierdzający utrzymywanie przez naszą firmę wysokich wymagań normy:

 • MFO żyje Świętem Ziemi! Wiosenne porządki w naszym lesie

  MFO pragnie włączyć się w obchody Światowego Dnia Ziemi i planuje posprzątać najbliższy swojej siedzibie lasek, a jeśli wystarczy sił i ochotników, również las w Czerwonce Parceli. Warto przyłączyć się do akcji, a to ze względu na atrakcyjną nagrodę.

 • Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego
  Uczniowie technikum odwiedzają MFO

  W dniu dzisiejszym odwiedziła nas 3 klasa technikum kierunek technik mechanik z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie "Osiemdziesiątka". Bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom za zainteresowanie i poznanie z bliska jak działa nasza firma.

 • MFO na targach Fensterbau Frontale

  W dniach 21-24 marca w Norymberdze w Niemczech odbyły się targi budowlane Fensterbau Frontale Międzynarodowe Targi Branżowe Okno Drzwi Fasada. 

 • MFO dba o środowisko
  Z Wiewiórkami dla dobra pszczół: MFO dba o środowisko

  Załoga MFO wzięła udział w niecodziennym wydarzeniu. Przy wsparciu grupy Wiewiórki z teresińskiego przedszkola Leśna Akademia, pracownicy stali się posiadaczami tysiąca torebek nasionek mieszanek miododajnych roślin. Wszyscy obiecali zasadzić kwiaty w ogródkach swoich i bliskich.