Przejdź do treści
 • Jubileusz 15-lecia pracy w MFO
  Jubileusz 15-lecia pracy w MFO

  W tym miesiącu kolejni pracownicy obchodzą 15-lecie pracy w MFO. Wspólnie pamiętamy trudne początki powstawania firmy i dumnie patrzymy na obecny jej rozwój. Serdecznie dziękujemy Pawłowi Bechcickiemu i Marcinowi Pasińskiemu za wytrwałość i zaangażowanie.

 • Trumpf TruLaser 5000 obróbka i cięcie laserowe
  Nowa technologia obróbki i cięcia laserowego Trumpf TruLaser 5000

  Za nami kolejny krok w kierunku rozwoju firmy i wykorzystania bardziej zaawansowanych technologii, już nie tylko produkujemy profile stalowe ale także gotowe elementy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych laserowych technologii.

 • Otwarcie nowego budynku socjalno-biurowego

  Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku socjalno-biurowego, kolejnej udanej inwestycji pod hasłem 'Rozwijamy się dla Was'.

 • Mecz reprezentacji pracowników MFO

  Do boju MFO! Trenujemy przed Mundialem 2018. Reprezentacja pracowników biurowych starła się z reprezentacją pracowników produkcji.

  Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący, co potwierdza wynik 12:3 dla pracowników biurowych – brawo Wy!

 • Jubileusz 15-lecia pracy zawodowej

  Jaki jest według Richarda Bransona Klucz do sukcesu w biznesie?: "ludzie, ludzie, ludzie".

  W MFO S.A. myślimy podobnie :)

  Dbamy o naszych Pracowników, doceniamy ich ciężką pracę i stwarzamy warunki do zawodowego rozwoju – w zamian dostajemy zaangażowanie i lojalność. 

 • Światowy Dzień Ziemi - udane sprzątanie lasu

  MFO w sposób najbardziej właściwy ochodziło Światowy Dzień Ziemi. W piątek 20 kwietnia  wspólnymi siłami pracowników firmy wysprzątaliśmy pobliski las z zalegających głownie przy leśnych ścieżkach śmieci.

 • MFO potwierdza swoją jakość certyfikatem ISO 9001:2015

  Z dumą informujemy, że firma MFO po raz kolejny otrzymała certyfikat potwierdzający utrzymywanie przez naszą firmę wysokich wymagań normy: