1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Profil działalności

Jesteśmy wiodącym na rynku polskim oraz liczącym się w Europie i na świecie producentem profili stalowych, zatrudniającym blisko 200 pracowników. Dzięki inwestycjom, których wartość w latach 2003-2013 przekroczyła 31.500.000,00 zł, MFO jest dziś jednym z najnowocześniejszych producentów profili stalowych. 

Priorytetem naszej firmy jest kompleksowe odpowiadanie na zapotrzebowanie Klientów w zakresie oferowanego asortymentu z segmentu profili stalowych. Spółka nieustannie inwestuje w najnowocześniejszy park maszynowy, rozszerza swoją ofertę, buduje bazę odbiorców i dostawców. 

Dzięki temu możemy zaprezentować Państwu różnorodną ofertę i produkty najwyższej jakości.  Mamy naprawdę dobry profil! 

Spółka  produkuje:

 Kształtowniki specjalne, które znalazły szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, zwłaszcza w przemyśle samochodowym, lotniczym, maszyn rolniczych, taboru kolejowego, a także w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, wodnym i górniczym. Cechą charakterystyczną tych wyrobów jest nieograniczona możliwość tworzenia dowolnych niemal konfiguracji przekroju poprzecznego, co umożliwia ich stosowanie w niemal każdych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Przez dobór odpowiedniego kształtu profilu, istnieją możliwości uzyskiwania wysokich wskaźników wytrzymałościowych przy małej masie urządzenia lub konstrukcji.

 Wzmocnienia okienne - w naszej ofercie znajdują się wzmocnienia  do wszystkich obecnych na rynku systemów profili z tworzywa sztucznego. MFO od lat znajduje się w gronie najlepszych firm na polskim rynku produkujących wzmocnienia dla branży okiennej.  W chwili obecnej dostarczamy nowoczesne wzmocnienia okienne dla około 400 producentów okien w Polsce oraz na świecie.

 Profile do suchej zabudowy stanowią  innowacyjny, zaawansowany technologicznie system zabudowy ścian wewnętrznych i sufitów. Tworzą one trwałą i sztywną, a jednocześnie lekką i wyciszoną konstrukcję nośną do mocowania płyt gipsowo-kartonowych i sufitów podwieszanych.

Do mocnych stron MFO należą: 

 • szeroka oferta handlowa i produktowa,
 • nowoczesny park maszynowy oraz wysoka jakość produktów, zyskujących uznanie na wymagających rynkach UE,
 • duża powierzchnia magazynowa,
 • dywersyfikacja oferty produktowej,
 • dywersyfikacja geograficzna sprzedaży zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach eksportowych,
 • konkurencyjne ceny,
 • know-how wiodące na rynku,
 • własny dział projektowania,
 • krótkie terminy realizacji zamówień,
 • dostawy just- in-time,
 • doświadczenie logistyczne w zakresie organizacji transportu krajowego i zagranicznego, również drogą morską.