1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy...

Więcej …
 
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące roz...

Więcej …
 

1
Misja firmy

Przedsiębiorstwo to nie tylko maszyny i aktywa, to przede wszystkim ludzie i ich oczekiwania. Naszą misją jest wyjście naprzeciw tym oczekiwaniom, a przede wszystkim:

  • dostarczanie Klientom wyrobów o najwyższej jakości;
  • stały wzrost wartości firmy dla jej Akcjonariuszy;
  • spełnianie ambicji Pracowników poprzez interesujące i dobrze wynagradzane miejsca pracy.

W swojej działalności kierujemy się wartościami, które dla Klientów są najważniejsze: jakość, czas i uczciwa cena. Połączenie tych trzech elementów możliwe jest dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w produkcji profili stalowych.

Dzięki przyjętym rozwiązaniom systemowym oraz nowoczesnemu zarządzaniu, nasi Klienci mogą liczyć na wyroby zaspokajające ich wymagania. Skuteczne zarządzanie i przyjęte zasady ciągłego rozwoju oraz doskonalenia organizacji gwarantują realizację najtrudniejszych przedsięwzięć i spełnienie ich wysokich jakościowych standardów.