1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Misja Firmy

Przedsiębiorstwo to nie tylko maszyny i aktywa, to przede wszystkim ludzie i ich oczekiwania. Naszą misją jest wyjście naprzeciw tym oczekiwaniom, a przede wszystkim:

  • dostarczanie Klientom wyrobów o najwyższej jakości;
  • stały wzrost wartości firmy dla jej Akcjonariuszy;
  • spełnianie ambicji Pracowników poprzez interesujące i dobrze wynagradzane miejsca pracy.

W swojej działalności kierujemy się wartościami, które dla Klientów są najważniejsze: jakość, czas i uczciwa cena. Połączenie tych trzech elementów możliwe jest dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w produkcji profili stalowych.

Dzięki przyjętym rozwiązaniom systemowym oraz nowoczesnemu zarządzaniu, nasi Klienci mogą liczyć na wyroby zaspokajające ich wymagania. Skuteczne zarządzanie i przyjęte zasady ciągłego rozwoju oraz doskonalenia organizacji gwarantują realizację najtrudniejszych przedsięwzięć i spełnienie ich wysokich jakościowych standardów.