1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Zespół Szkół w Teresinie dziękuje naszej firmie
2015.11.26

Niedawno gościliśmy w MFO uczniów Zespołu Szkół w Teresinie, którzy z zainteresowaniem przyglądali się naszej działalności, specyfice produkcji i materiałów. Tuż po ich wizycie otrzymaliśmy bardzo miłe podziękowanie od dyrektor placówki Ewy Odolczyk. Oto jego treść:

 

„Dyrekcja Zespołu Szkół w Teresinie składa serdeczne podziękowania za umożliwienie obejrzenia i zapoznania się uczniom naszej szkoły ze współczesną technologią plastycznej obróbki metali na zimno. Poznanie możliwości tej technologii, jak również organizacji pracy w realnych warunkach zakładu wpłynie na wzbogacenie wiedzy naszych uczniów o przemyśle w branży mechanicznej i zachowań na współczesnym rynku pracy. Serdecznie dziękujemy i prosimy o dalszą współpracę”.

Dyrektor Szkoły

Ewa Odolczyk