1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Promyk w nowych strojach szykuje się do rozgrywek
2016.03.30

Przed chłopcami z Promyka prawdziwe wyzwanie. Już w najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki I Ligi. Nasi młodzi piłkarze będą grali między innymi z Legią Warszawa, Kosa Konstancin czy Znicz Pruszków.

 

Dopiero co świętowaliśmy z naszymi podopiecznymi awans do I ligi, a już w najbliższy weekend będziemy przeżywać początek rozgrywek. Przygotowania ruszyły pełną parą. Drużyna gra dużo sparingów, zwiększyła liczbę treningów, a przez całą zimę wzmacniała swoją kondycję na hali, biorąc udział w różnych turniejach.

Najbliższy sezon nie będzie dla naszych podopiecznych łatwy, grają  z takimi drużynami jak LEGIA WARSZAWA, KOSA KONSTANCIN czy ZNICZ PRUSZKÓW. Są to drużyny mające w swych składach prawdziwe młode gwiazdy.

Mamy nadzieję, że w nowych strojach drużyna Promyka będzie wygrywała kolejne mecze, nawet z tymi największymi  :)