1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. 


Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy mieszkali w specjalnie przygotowanym ośrodku, z którego codziennie chodzili na boiska i rozgrywali mecze w swoich grupach.

Trzecie miejsce to bardzo dobry wynik, a naszą skuteczność potwierdza także indywidualna nagroda dla jednego z naszych zawodników, który został najlepszym strzelcem turnieju.

Był to pierwszy tak poważny sprawdzian przed nowym sezonem ligowym, w którym to nasi mali podopieczni będą już grali na dużym boisku, po 9 zawodników, będą spalone i wszystkie inne zasady profesjonalnej piłki.

Wakacje to czas przygotowań, zawodnicy Promyka 1 sierpnia zaczynają 10-dniowy obóz w Ustce, będą rozgrywać tam sparingi, grać turnieje i ostro trenować, żeby we wrześniu już na mazowieckich boiskach zaprezentować się  z jak najlepszej strony.

Życzymy sukcesów i miłej zabawy.