1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy...

Więcej …
 
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące roz...

Więcej …
 

1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. 


Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy mieszkali w specjalnie przygotowanym ośrodku, z którego codziennie chodzili na boiska i rozgrywali mecze w swoich grupach.

Trzecie miejsce to bardzo dobry wynik, a naszą skuteczność potwierdza także indywidualna nagroda dla jednego z naszych zawodników, który został najlepszym strzelcem turnieju.

Był to pierwszy tak poważny sprawdzian przed nowym sezonem ligowym, w którym to nasi mali podopieczni będą już grali na dużym boisku, po 9 zawodników, będą spalone i wszystkie inne zasady profesjonalnej piłki.

Wakacje to czas przygotowań, zawodnicy Promyka 1 sierpnia zaczynają 10-dniowy obóz w Ustce, będą rozgrywać tam sparingi, grać turnieje i ostro trenować, żeby we wrześniu już na mazowieckich boiskach zaprezentować się  z jak najlepszej strony.

Życzymy sukcesów i miłej zabawy.