1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy...

Więcej …
 
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące roz...

Więcej …
 

1
Potężne wzrosty w MFO po I kwartale 2014 roku
2014.05.14

MFO SA, lider polskiego rynku zimnogiętych profili stalowych, opublikował dziś raport okresowy za I kwartał 2014. 

Po raz kolejny Spółka zanotowała wzrosty zarówno po stronie przychodów, jak i po stronie zysków. Pierwszy kwartał zakończył się blisko milionowym zyskiem netto (990 tys. złotych) co stanowi 7615% wzrost do IQ 2013 (13 tys. złotych). Przychody ze sprzedaży wyniosły 46,3 mln złotych i były o ponad 38% wyższe niż rok wcześniej. 

Dokonywane wzrosty sprzedaży nie były wynikiem poprawy sytuacji rynkowej, a głównie zintensyfikowanych działań konkurencyjnych i efektywnego zwiększania udziału w rynku. 

Największy udział w sprzedaży wciąż miały profile okienne, jednak systematycznie rośnie udział profili specjalnych, jako produktów o największym potencjale rozwojowym i eksportowym, generujących wyższą marżę. 


POTĘŻNE WZROSTY W MFO PO I KWARTALE