1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy...

Więcej …
 
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące roz...

Więcej …
 

1
Po dwóch kolejkach nasz Promyk liderem
2017.01.23

Drużyna Promyka, którą firma MFO S.A. od czasu do czasu wspomaga, w tym roku wybrała nietypowy sposób przygotowywania się do wiosennych rozgrywek, w których ponownie będą się mierzyć z takimi drużynami jak Legia Warszawa czy Znicz Pruszków.

 

"Nasza drużyna" mimo wyczerpujących treningów na hali zdecydowała się zagrać w Zimowej Lidze (rozgrywki odbywają się na specjalnie do tego przygotowanym boisku, jest to orlik pod wielkim namiotem), inauguracja tych rozgrywek miała miejsce tydzień temu, rozegraliśmy już dwa mecze, pierwszy z drużyną Błonianka Błonie  - wygraliśmy 7:0, a drugi z drużyną z Pruszkowa – wygraliśmy aż 10:0.

Po dwóch kolejkach Promyk Nowa Sucha jest samodzielnym liderem  rozgrywek, oczywiście jeszcze kilka trudnych meczy jest przed nimi i do ostatecznego zwycięstwa długa droga.

Wyniki i postawa zawodników dobrze rokuje na przyszłość, mamy nadzieje że rozgrywki wiosenne będą dla naszej drużyny bardzo udane, szczególnie, że to już ostatni sezon "Orlików", rozgrywki jesienne to nowe wyzwanie, gdyż nasza drużyna będzie stawiała pierwsze kroki na dużym boisku, będą nowe zasady gry, nowe wyzwania.