1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Po dwóch kolejkach nasz Promyk liderem
2017.01.23

Drużyna Promyka, którą firma MFO S.A. od czasu do czasu wspomaga, w tym roku wybrała nietypowy sposób przygotowywania się do wiosennych rozgrywek, w których ponownie będą się mierzyć z takimi drużynami jak Legia Warszawa czy Znicz Pruszków.

 

"Nasza drużyna" mimo wyczerpujących treningów na hali zdecydowała się zagrać w Zimowej Lidze (rozgrywki odbywają się na specjalnie do tego przygotowanym boisku, jest to orlik pod wielkim namiotem), inauguracja tych rozgrywek miała miejsce tydzień temu, rozegraliśmy już dwa mecze, pierwszy z drużyną Błonianka Błonie  - wygraliśmy 7:0, a drugi z drużyną z Pruszkowa – wygraliśmy aż 10:0.

Po dwóch kolejkach Promyk Nowa Sucha jest samodzielnym liderem  rozgrywek, oczywiście jeszcze kilka trudnych meczy jest przed nimi i do ostatecznego zwycięstwa długa droga.

Wyniki i postawa zawodników dobrze rokuje na przyszłość, mamy nadzieje że rozgrywki wiosenne będą dla naszej drużyny bardzo udane, szczególnie, że to już ostatni sezon "Orlików", rozgrywki jesienne to nowe wyzwanie, gdyż nasza drużyna będzie stawiała pierwsze kroki na dużym boisku, będą nowe zasady gry, nowe wyzwania.