1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Orzeł Eksportu 2016 dla MFO
2016.06.08

Z dumą informujemy, że MFO zdobyło Nagrodę ORZEŁ EKSPORTU 2016 w kategorii EKSPORTOWY PRODUKT. Konkurs realizuje dziennik „Rzeczpospolita” w ramach Programu Rozwoju Eksportu Banku Zachodniego WBK. Uroczyste wręczenie nagród laureatom miało miejsce 7 czerwca br. w siedzibie „Rzeczpospolitej” w Warszawie.

 

Cel konkursu Regionalne Orły Eksportu jest jeden zasadniczy: promocja eksportu poprzez wskazanie i nagrodzenie jego liderów. Zdobywany jest on poprzez szereg wydarzeń, w czasie których omawiane są najciekawsze rynki zbytu, wskazywane sektory, które posiadają największy potencjał eksportowy.

Cieszymy się, że po raz kolejny MFO znalazło się w gronie eksportowych liderów regionu. To dobra motywacja do dalszego rozwoju.