1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy...

Więcej …
 
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące roz...

Więcej …
 

1
Nowe profile w technologii „MFO ECO technology”
2013.12.05

Wraz z początkiem grudnia w MFO ruszyła produkcja profili ryflowanych CD 60  i UD 27. Produkt jest atrakcyjnym efektem zastosowania nowej technologii „MFO ECO technology”. Dzięki innowacyjnemu procesowi ryflowania profile są sztywniejsze - bardziej odporne na zaginanie. Nowatorska technologia pozwoliła też zwiększyć efektywną grubość materiału, na którą składają się dwa wskaźniki grubości: wsadowej i użebrowania.


Profile ryflowane CD 60  i UD 27 istotnie wzbogaciły ofertę MFO, mamy dziś jeszcze większe możliwości zaspokojenia nawet najbardziej wyszukanych zamówień Klientów.

Jednocześnie informujemy, że Wspólnotowy Znak Towarowy „MFO ECO technology” został objęty ochroną przez Urząd ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego Znaki Towarowe i Wzory na podstawie decyzji z dnia 01. 02. 2010 r., numer świadectwa rejestracji: 008503179.