1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy...

Więcej …
 
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące roz...

Więcej …
 

1
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące rozmowy.

 

Tegoroczna edycja międzynarodowych Targów ISH we Frankfurcie odbyła się w dniach 14 – 18 marca. MFO miało ogromną przyjemność w niej uczestniczyć, tym bardziej, że jest to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych.

Nasze stoisko odwiedziło zaskakująco duże grono obecnych, jak i potencjalnych partnerów biznesowych z całego świata. Specjaliści MFO byli do Ich dyspozycji przez wszystkie dni targów. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą działalnością i bardzo interesujące rozmowy.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej.