1
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 
Informacja o wybranym wykonawcy
2017.10.31

Informacja o wybranym wykonawcy z dnia 31-10-2017 ...

Więcej …
 

1
MFO na Targach FINNBUILD w Helsinkach
2014.10.17

Na początku października mogliśmy wziąć udział w najważniejszych i najbardziej znaczących targach  budowlanych w Finlandii. Targi FINNBUILD w Helsinkach zrzeszają ponad 600 wystawców i ponad 25000  zwiedzających.

 

Impreza trwała trzy dni, od 1 do 3 października  br. W tym czasie mieliśmy możliwość poznania wielu znakomitych przedstawicieli branży budowlanej. Organizowane co dwa lata Międzynarodowe Targi Budowlane FINNBUILD w Helsinkach cieszą się dużym uznaniem na całym świecie. Wystawcom i zwiedzającym umożliwiają poznanie najnowocześniejszych technologii na rynku, a jednocześnie jego potrzeb. Targi były również okazją do spotkania się z obecnymi klientami.

Formuła targów obejmuje przede wszystkim producentów materiałów i akcesoriów budowlanych z Finlandii i Szwecji, jak również wytwórców artykułów wyposażenia mieszkań. Nie zabrakło również przedstawicieli polskich firm. Działowi wystawienniczemu towarzyszył specjalistyczny program złożony z konferencji, seminariów, warsztatów i spotkań z architektami.

Poniżej prezentujemy fotorelację z targów.