1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
MFO na targach EuroBLECH
2014.10.28

Przyznana dotacja ze środków Unii Europejskiej na Wdrożenie planu rozwoju exportu w firmie MFO w ramach Działania 6.1 „Paszport dla Exportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka przynosi kolejne efekty.

 

W ramach tego projektu w dniach 21-25 października uczestniczyliśmy w 23. Międzynarodowych Targach Technologii Obróbki Blach w Hanowerze EuroBLECH. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko.

Targi EuroBLECH to prestiżowa wystawa postrzegana jako istotny, swoisty barometr aktywności gospodarczej dla przemysłu obróbki blachy. Tym bardziej cieszymy się, że dołączyliśmy do zaszczytnego grona 1500 wystawców, wskazujących odbiorcom panujące trendy technologiczne w tej dziedzinie. Mamy nadzieję, że ponad 60 tysięcy zwiedzających, wśród których gościli kluczowi nabywcy, da oczekiwane owoce.

Zapraszamy do galerii zdjęć.