1
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 
Informacja o wybranym wykonawcy
2017.10.31

Informacja o wybranym wykonawcy z dnia 31-10-2017 ...

Więcej …
 

1
MFO na Targach BATIMAT w Paryżu
2013.11.14

W ramach przyznanej nam dotacji z Unii Europejskiej mogliśmy zwiedzić jedną z najważniejszych imprez wystawienniczo-targowych z branży budowlanej we Francji. Targi BATIMAT w Paryżu zrzeszają ponad trzy tysiące wystawców i ponad 400 tysięcy zwiedzających.

 

Impreza trwała aż pięć dni, od 4 do 9 listopada br. W tym czasie mieliśmy możliwość poznania wielu znakomitych przedstawicieli branży budowlanej. Organizowane co dwa lata Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT w Paryżu cieszą się dużym uznaniem na całym świecie. Wystawcom i zwiedzającym umożliwiają poznanie najnowocześniejszych technologii na rynku, a jednocześnie jego potrzeb.

Tegoroczna edycja Targów skupiona została na prezentacji najważniejszych francuskich firm usługowych, inwestorskich i deweloperskich w branży budowlanej. Działowi wystawienniczemu towarzyszył specjalistyczny program złożony z konferencji, seminariów, warsztatów o spotkań z architektami.