1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy...

Więcej …
 
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące roz...

Więcej …
 

1
MFO Liderem Rynku Stolarki 2014
2014.09.30

MFO kolejny raz udowodniło swoją dominującą pozycję na rynku stolarki, otrzymując zaszczytny tytuł Lidera Segmentu Wzmocnień 2014. Stosowny, drugi już z rzędu certyfikat, odebraliśmy 18 września br. podczas Gali Liderów Rynku Stolarki. 

Gala Liderów Rynku Stolarki organizowana jest przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki oraz Centrum Analiz Branżowych. Jej zasadniczym celem jest wyłonienie największych graczy w branży stolarki budowlanej. W tym roku wydarzenie wpisane zostało w targi Warsaw Build.
Cieszy nas, że MFO kolejny raz dołączyło do elitarnego grona 100 firm w Polsce, które na rynku stolarki odnotowały największą sprzedaż, albowiem podstawą wyłonienia liderów jest sporządzany przez Centrum Analiz Branżowych ranking przedsiębiorstw w oparciu o ich wyniki sprzedażowe osiągnięte w minionym roku.
O tytule Lidera Rynku Stolarki 2013 dla MFO przeczytacie TUTAJ.