1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
MFO Liderem Rynku Stolarki 2014
2014.09.30

MFO kolejny raz udowodniło swoją dominującą pozycję na rynku stolarki, otrzymując zaszczytny tytuł Lidera Segmentu Wzmocnień 2014. Stosowny, drugi już z rzędu certyfikat, odebraliśmy 18 września br. podczas Gali Liderów Rynku Stolarki. 

Gala Liderów Rynku Stolarki organizowana jest przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki oraz Centrum Analiz Branżowych. Jej zasadniczym celem jest wyłonienie największych graczy w branży stolarki budowlanej. W tym roku wydarzenie wpisane zostało w targi Warsaw Build.
Cieszy nas, że MFO kolejny raz dołączyło do elitarnego grona 100 firm w Polsce, które na rynku stolarki odnotowały największą sprzedaż, albowiem podstawą wyłonienia liderów jest sporządzany przez Centrum Analiz Branżowych ranking przedsiębiorstw w oparciu o ich wyniki sprzedażowe osiągnięte w minionym roku.
O tytule Lidera Rynku Stolarki 2013 dla MFO przeczytacie TUTAJ.