1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Jesteśmy Liderem Rynku Stolarki 2016
2016.10.24

19 października uroczyście wręczono nam certyfikat potwierdzający, że firma MFO wchodzi w sezon 2016 jako lider segmentu wzmocnień w Polsce. Tytuł przyznało nam Centrum Analiz Branżowych po zbadaniu wyników sprzedaży przedsiębiorstw branży stolarki budowlanej za rok 2015.

 

Prestiżowy tytuł oficjalnie przyznano nam podczas spotkania biznesowego Forum 100, jakie odbyło się 19 października w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie. W trakcie gali wręczono Certyfikaty Liderom Rynku Stolarki 2016 w 19 segmentach. Z przyjemnością informujemy, że firma MFO znalazła się w tym docenionym gronie jako lider segmentu wzmocnień.

W gali wziął udział wiceminister ds. budownictwa Tomasz Żuchowski, który apelując do liderów rynku stolarki, powiedział: „Powinniśmy zacieśniać współpracę i przestać dzielić przestrzeń budowlaną na urzędniczą i przemysłowo-usługową. Jeśli mamy wspólnie zmieniać przepisy prawne, to zmieńmy je na takie, które będą stymulowały rozwój branży, ale nie nakładały na nią kagańca”.

Przed uroczystością miała miejsce prezentacja wyników sprzedaży okien i drzwi w pierwszym półroczu przygotowana przez Centrum Analiz Branżowych. Zgodnie z prognozą branża ta będzie nadal poprawiać wyniki sprzedaży tak na rynku krajowym, ja zagranicznym. Mamy nadzieję, że dalszy rozwój MFO wpisze się w tę optymistyczną prognozę.