1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Jesteśmy Gepardem Biznesu
2013.10.15

MFO ma kolejny powód do dumy. Kilka dni temu „Europejska Firma” pogratulowała nam nie tylko sukcesów w biznesie, ale i zdobycia tytułu Geparda Biznesu 2012.

Ranking Gepardów Biznesu sporządzany jest corocznie od 7 lat na podstawie analizy finansowej przedsiębiorstw w Polsce według różnych wskaźników. Informacje do analiz dostarcza Wywiadownia Handlowa Infocredit.

Na podstawie ostatnich danych Wywiadownia Infocredit wybrała te, które w latach 2010 - 2011 miały każdego roku przynajmniej milion złptych przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. Znalazła 32 817 takie przedsiębiorstwa, w tym 7082 firmy z województwa mazowieckiego.

- Z Rankingu Gepardów Biznesu 2012 wynika, że Państwa firma rozwijała się na tyle dynamicznie, że zasługuje na tytuł Gepard Biznesu 2012, o czym poinformowaliśmy publicznie – powiedział nam Jerzy Krajewski, redaktor naczelny Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma”.

Efektem tych wydarzeń jest m. in. publikacja na temat naszej firmy w Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” oraz na portalach businessnow.pl oraz gepardybiznesu.pl – czytaj tutaj.