1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy...

Więcej …
 
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące roz...

Więcej …
 

1
Jesteśmy Gepardem Biznesu
2013.10.15

MFO ma kolejny powód do dumy. Kilka dni temu „Europejska Firma” pogratulowała nam nie tylko sukcesów w biznesie, ale i zdobycia tytułu Geparda Biznesu 2012.

Ranking Gepardów Biznesu sporządzany jest corocznie od 7 lat na podstawie analizy finansowej przedsiębiorstw w Polsce według różnych wskaźników. Informacje do analiz dostarcza Wywiadownia Handlowa Infocredit.

Na podstawie ostatnich danych Wywiadownia Infocredit wybrała te, które w latach 2010 - 2011 miały każdego roku przynajmniej milion złptych przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. Znalazła 32 817 takie przedsiębiorstwa, w tym 7082 firmy z województwa mazowieckiego.

- Z Rankingu Gepardów Biznesu 2012 wynika, że Państwa firma rozwijała się na tyle dynamicznie, że zasługuje na tytuł Gepard Biznesu 2012, o czym poinformowaliśmy publicznie – powiedział nam Jerzy Krajewski, redaktor naczelny Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma”.

Efektem tych wydarzeń jest m. in. publikacja na temat naszej firmy w Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” oraz na portalach businessnow.pl oraz gepardybiznesu.pl – czytaj tutaj.