1
Działamy lokalnie, współpracujemy i wspieramy szkoły
2017.12.07

Otrzymaliśmy przesympatyczne podziękowania ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Miło nam, że mogliśmy wesprzeć lokalną placówkę. Z prawdziwą przyjemnością informujemy też, że rozpoczynamy właśnie bardzo ważną współpracę z Zespoł...

Więcej …
 
MFO Liderem Rynku Stolarki 2017
2017.11.06

Z przyjemnością informujemy, że firma MFO po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie Liderów Rynku Stolarki 2017.   Nasza firma po r...

Więcej …
 

1
Dalsze wzrosty wyników i pierwsze efekty inwestycji
2014.08.27


MFO SA, spółka notowana na Głównym Rynku GPW, będąca lider polskiego rynku zimnogiętych profili stalowych, opublikował dziś raport okresowy za I półrocze 2014. 

Spółka kolejny raz pokazuje świetne wyniki, odnotowując historyczne poziomy przychodów i zysku. Pierwsze półrocze zamknęło się po stronie zysku netto kwotą 2 681 tys. zł, co stanowiło 58% wzrost w stosunku do roku ubiegłego. Przychody ze sprzedaży wyniosły 94,6 mln złotych i były o prawie 22% wyższe niż rok wcześniej. 

MFO konsekwentnie fokusuje się na profilach specjalnych, które spośród produktów Spółki posiadają największy potencjał rozwojowy i eksportowy oraz generują najwyższą marżę.


Dalsze wzrosty wyników i pierwsze efekty inwestycji