1
Promyk Nowa Sucha na podium
2017.07.20

W Międzynarodowym Turnieju w Augustowie rocznik 2006 Promyka Nowa Sucha, któremu nasza firma od lat pomaga, zajął 3 miejsce. Turniej trwał cztery dni, a zawodnicy...

Więcej …
 
MFO na Targach ISH we Frankfurcie – dziękujemy za zainteresowanie
2017.04.18

Nasze stoisko na Targach ISH we Frankfurcie odwiedziło zaskakująco wielu gości, w tym obecni i potencjalni partnerzy biznesowi z całego świata. Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie naszą ofertą i interesujące roz...

Więcej …
 

1
Dalsze wzrosty wyników i pierwsze efekty inwestycji
2014.08.27


MFO SA, spółka notowana na Głównym Rynku GPW, będąca lider polskiego rynku zimnogiętych profili stalowych, opublikował dziś raport okresowy za I półrocze 2014. 

Spółka kolejny raz pokazuje świetne wyniki, odnotowując historyczne poziomy przychodów i zysku. Pierwsze półrocze zamknęło się po stronie zysku netto kwotą 2 681 tys. zł, co stanowiło 58% wzrost w stosunku do roku ubiegłego. Przychody ze sprzedaży wyniosły 94,6 mln złotych i były o prawie 22% wyższe niż rok wcześniej. 

MFO konsekwentnie fokusuje się na profilach specjalnych, które spośród produktów Spółki posiadają największy potencjał rozwojowy i eksportowy oraz generują najwyższą marżę.


Dalsze wzrosty wyników i pierwsze efekty inwestycji